fbpx

Nasi Instruktorzy

Paweł Muchewicz – Właściciel Studia Tańca Creative Dance, trener, instruktor, choreograf taneczny, pierwsze kroki zaczął stawiać w wieku 8-9 lat i jego historia z tańcem trwa już
ponad 20 lat.

Od najmłodszych lat trenował pod okiem wybitnych trenerów.

Wyniki i doświadczenie:

– Trener II klasy tańca sportowego
– Choreograf
– Instruktor tańca sportowego
– Absolwent AWFiS
– Tancerz międzynarodowej klasy mistrzowskiej „S”
– 3 krotny Mistrz Polski Północnej
– Wielokrotny Mistrz Okręgu Pomorskiego
– Rola Tancerza w filmie „Kochaj i Tańcz”
– Mistrzostwo Polski w Krajowych Mistrzostwach Polski IDO
– Udział i pokaz na Kongresie Salsowym w Berlinie
– Współtworzenie choreografii do koncertu Ani Wyszkoni na TOP TRENDY 2011
– Współtwórca choreografi tanecznej na otwarciu koncertów TOP TRENDY 2013 do utwóru Gangnam Style
– Finalista wielu turniejów Grand Prix Polski
– Dwukrotny półfinalista Mistrzostw Europy Centralnej
– wychował pod swoim okiem wiele młodych talentów m.in finalistów i medalistów mistrzostw polski w kategorii wiekowej 10-11 lat i 12-13 lat

Swoje umiejętności zdobył m.in u takich trenerów jak: Iwona Golczak, Matej Krajcer, Iwona i Arkadiusz Pavlovic, Sergey Surkov & Melia, Michał Malitowski, Joanna Leunis, Mariusz Grzejszczak, Dagmara Korcz, Piotr Borkowski, Colin James, Paweł Tomalczyk, Ernest Kaczmarczyk, Monika Grzelak, Xandy Liberato, Iwona Kierat Łukasik.

Od roku 2011 Paweł postanowił zakończyć swoją karierę turniejową, a posiadane umiejętności przekazywać para w Polsce i za granicą. Na codzień pracuje z parami ze Studia Tańca Creative Dance i innych trójmiejskich klubów, prócz tego raz, dwa razy w miesiącu szkoli pary w Norewskim klubie KDK Kristiansand Dansseklubb.

Dawid – tancerz klasy tanecznej S, tańczy od 18 lat. Ma na koncie kilka sukcesów, takich jak finalista i medalista turniejów Grand Prix Polski, finalista turniejów zagranicznych. Ponadto m.in: 

* półfinalista programu „GOT TO DANCE”
* tancerz spektakli teatralnych w Sopockim Teatrze Tańca
* Współpracował z TVP biorąc udział w programach telewizyjnych, m.in. „Jaka to melodia”, „Mój pierwszy raz”, „Podóże z żartem”.
* Udział w tworzeniu pierwszego w Polsce portalu internetowego z nauką tańca;
* Instruktor Bruk Festiwal Olsztyn’ 2011;
* Udział w wielu eventach, koncertach, pokazach np.: Top Trendy, Eska Music Awards;
* Ukończył kurs na instruktora tańca w 2008r;
* Juror precastingów drugiej edycji programu telewizji Polsat “GOT TO DANCE”;
* Wielokrotny mistrz okręgu łódzkiego;
* Udział w pokazach na międzynarodowych kongresach salsowych, m.in. w LA, Singapurze, Londynie czy Paryżu.

Swoje umiejętności zdobywał m.in. u takich trenerów jak: Dagmara Korcz, Piotr Borkowski, Katarzyna Kizior, Jason Beitel, Joanna Czajkowska, Monika Grzelak, Jarosław Staniek, Olga Gunko, Joazas Aleksandavicius, Sergey Sourkov&Melia, Franko Formica, Krzysztof Hulboj&Janja Lesar, Marek Górski&Ela Marszałek, Iwona Golczak, Maykel Fonts, Eddie Torres.

Piotr Cembra Cembrowski – 26 letni Gdynianin Specjalizujący się w stylu tanecznym BreakDance ze stażem 10 lat.

Reprezentujący obecnie ekipy Mad Smokers crew, eMBi Crew oraz Killoff Crew.

Jego inspiracją jest muzyka oraz kultura dalekiego wschodu. Swoje umiejętności doskonalił

Pod okiem zawodowców z całego świata na warsztatach tanecznych. Jego pasją jest Filmowanie, Podróże oraz Multimedia.  Uważa że każdy jest w stanie osiągnąć sukces ciężką pracą oraz determinacją do osiągnięcia swoich celów i walki ze swoimi słabościami.

Obecnie współpracuje z największymi  portalami tanecznymi w Polsce Break.pl oraz Szkolytanca.pl

Ważniejsze osiągnięcia
– 1 miejsce na ogólnopolskich zawodach w Sławnie 2010
– 1 miejsce w kategorii „Footwork” w Sławnie 2010
– 2 miejsce na europejskich finałach Festiwalu „I Love Hip-Hop” Holandia 2010
– Bboy imprezy Sławno 2010
– 2 miejsce na międzynarodowych zawodach „Jammin on Beat” Holandia 2010
– 3 miejsce na zawodach „MV Battle” w Niemczech 2012
– 3 miejsce na Zawodach „Broken Ball 2” w Iławie 2011
– 3 miejsce na zawodach „Flow Battle” w Tczewie 2011
– 3 miejsce na zawodach „Breakmania” w Kętrzynie 2010

Anna Gardocka – instruktorka tańca hip hop od 2009 roku. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała jak tancerka tańca towarzyskiego. Następnie zwiedziła wszystkie trójmiejskie sceny teatralne z zespołem piosenki i tańca Don Don tam też poznała technikę tańca klasycznego i współczesnego. Hip hop’em zaraziła się na warsztatach „Bruk” . Szkoliła się pod okiem wielu wykwalifikowanych trenerów w hip hop’owym składzie White Slide w Gdańsku. Wciąż się szkoli żeby przekazywać jak najbardziej aktualną wiedzę.

Sylwia B.

Sylwia zaczęła praktykować Jogę 9 lat temu w celu usprawnienia ciała. Chciała sprawić, aby było bardziej elastyczne, gibkie i rozciągnięte. Po dłuższej pracy ze swoim ciałem zafascynował ją świat Jogi, który pochłonął ją całkowicie. Okazało się, że Joga jest czymś przyjemnym i mogącym dać wiele korzyści dla ciała i ducha. Przez cały czas na bieżąco doszkala się w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez renomowanych nauczycieli w Polsce i Europie. Na swoich zajęciach szczególną uwagę zwraca na łatwy przekaz i dobre samopoczucie uczestników oraz na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi. Jest osobą pogodną i pełną pozytywnej energii. Joga uczy przekraczać swoje ograniczenia, a zajęcia z Sylwią potrafią od tego uzależnić.

Lidia K.

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki/ AWFiS w Gdańsku. Uzyskała z wynikiem bardzo dobrym licencjat na Wydziale Turystyki i Rekreacji na WSTiH w Gdańsku. Magister Ekonomii UG w Gdańsku. Przyszła absolwentka AWFiS w Gdańsku – Wydział Wychowania Fizycznego, specjalność – kulturystyka.

Certyfikowany Trener Personalny.

Swoją wszechstronność zawdzięcza poprzez aktywny udział w specjalistycznych szkoleniach, licznych konwencjach, warsztatach oraz kontrolnych badaniach z zakresu różnych technik treningowych fitness. Podczas zajęć stara się zarazić klientów uśmiechem i pozytywną energią. Dokłada wszelkich starań, aby każdy wychodził z jej zajęć zmęczony, ale i usatysfakcjonowany.

Ricardo L.

Ricardo to Meksykanin, który swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu kursu na instruktora tańców latynoskich w 1999, zaczął uczyć i występować w stanie Indiana, w którym mieszkał przez 17 lat. Prowadził tam zajęcia w Dan O’Day Dance Studio w Mishawaka i uczył w Goshen College oraz w Indiana University of South Bend. Nawiązał również współpracę z University of Notre Dame jako choreograf na corocznym studenckim występie Latin Expressions podczas święta kultury latynoskiej. Ricardo brał także udział w konkursach tańca latynoskiego, zajmując między innymi 1. miejsce w konkursie Bailes Tropicales w Chicago w 2009 roku
Ricardo od ponad trzech lat mieszka w Polsce, gdzie dzieli się pasją do swoich największych tanecznych miłości – bachaty i salsy. Jego specjalnością jest Bachata Dominicana Fusion i szalone footworki. Zajęcia Ricardo pełne są miłości do tańca i prawdziwej niezrównanej latynoskiej energii, która zostaje na długo w sercach uczestników.
Ricardo dużo podróżuje, nieustannie kształcąc się na międzynarodowych warsztatach i podczas prywatnych lekcji z najlepszymi instruktorami. Występował niedawno na Latino Festiwalu i El Sol Warsaw Salsa Festival (konkurs Stargate)

Monika M.

Sport jest jej największą pasją, a wręcz sposobem życia. Od dziecka trenowała gimnastykę artystyczną, w której wywalczyła Mistrzostwo Polski Juniorek. 
Obecnie spełnia się w tańcu, a także próbuje zarażać nim innych. 
Prowadziła dziecięce grupy taneczne, a od 2013 roku prowadzi pierwszą w Polsce sekcję cheerleaderek na wózkach – Cheerleaders FLEX Pomorze. Oprócz tańca uwielbia zdobywać szczyty górskie, a także dawać sobie porządny wycisk na treningach crossfitu.

Nina M.

Zaczęło się od tańca towarzyskiego, w którym uzyskała klasę taneczną „B”. 
Niestety po rozstaniu ze swoim partnerem, nie kontynuowała już tej dziedziny tańca. Szukała swojego stylu, próbując zajęć baletowych, akrobatycznych 
i również pole dance, przy którym zatrzymała się na dłużej. Na warsztatach „exotic” zakochała się w wysokich obcasach i choreografiach w których mogła pokazać swój charakter i temperament. Oprócz tańca wzmacnia swoje mięśnie na siłowni i rozciąga swoje ciało podczas stretchingu. Aktywnie uczęszcza na warsztaty by rozwijać swoją wiedzę.

Czarek S.

Związany z Tańcem od 12 lat. Trenuje sportowy taniec towarzyski. Posiada najwyższą międzynarodową klasę mistrzowską „S”. Taniec jest zarazem jego pasją i największą radością w życiu. Finalista i medalista wielu turniejów Grand Prix Polski, krajowych i międzynarodowych. Jest wielokrotnym Mistrzem Województwa Pomorskiego. Bierze udział w wielu szkoleniach, ciągle rozwijając swoje umiejętności.

Agnieszka S.

Agnieszka pierwsze kroki taneczne stawiała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, poznając podstawy tańca klasycznego i współczesnego i od tej pory taniec już na zawsze zagościł w jej życiu. Potem brała udział w licznych warsztatach Street Dance: hip-hop, house dance, locking, popping. Występowała w formacji hip-hop oraz rozwijała swój freestyle. Kilka lat temu zafascynowała ją bachata, salsa i kizomba. Od tej pory zgłębia tajniki tych styli tańca szkoląc swoje umiejętności na zajęciach, warsztatach i festiwalach w całej Polsce i Europie. Agnieszka rozwija swoją pasję, tańcząc w trójmiejskich formacjach i występując na licznych festiwalach i eventach w całej Polsce: El Sol Salsa Festival, Warsaw Kizomba Festival, Deakocan Sopot Fesival. Współpracuje z Groove Promote dając pokazy na imprezach latino, a ostatnio była również zaangażowana w promowanie trasy koncertowej zespołu Poblo (taniec na scenie podczas koncertu, występ w klipie promującym trasę). Pasjonuje się również stylami: zouk, urbankiz, semba, kuduro oraz afro house.
 
Agnieszka w każdą środę będzie zarażać Was swoją miłością do tańca, gwarantując Wam ciekawe zajęcia i wszechstronny rozwój taneczny.

Daria K.

Drogę w świat tańca zaczęłam w domu kultury w zespole tanecznym „Azbuka tańca” w 1996 r w Dnipro w centralnej części Ukrainy.

Gdy miałam 13 lat zaczęłam tańczyć w zespole tanecznym „Grani”, który z upływem czasu przekształcił się w amatorski teatr taneczny. Tam nauczyłam się baletu, choreografii nowoczesnej (modern, jazz, modern-jazz, improwizacji kontaktowej oraz hip-hopu)

Po ukończeniu studiów zaczęłam pracować w charakterze choreografa dziecięcego w teatrze wokalno-choreograficznym „Alliance” w 2011 r. W tym samym czasie podjęłam naukę na studiach reżyserskiech w Kijowie.

Od 2014 do 2017 pracowałam jako tancerz oraz choreograf w takich krajach jak Turcja (Stambuł, kurort Antalia zespół ekstremalny BBI), India (agencja eventowa) , Chiny ( odpowiednik Disneyland’u park Fantawild) oraz w ZEA .

W pewnym momencie jako tancerzowi zabrakło mi miejsca na podłodze aby wyrazić swą ekspresję, postanowiłam opanować także powietrze na szarfach akrobatycznych “Ariael silk”;)

Szkoliłam się u takich pedagogów: Iryna Maslianikowa, Ludmila Syniagowskaia, Wiktor Rogozin, Tatjana Winokurowa, Krystyna Szyszkariowa, Ludmila Mowa, Tatjana Zweriewa, Anna Rumiancewa

Aldona D.

Mama dwójki dzieci, która pokochała taniec i nie potrafi bez niego żyć. Socialowa tancerka salsowych parkietów, Tańczy salsę od ponad 12 lat. Jako dziecko rodzice zapisali ją z bratem na taniec towarzyski, niestety z braku pieniędzy musiała zrezygnować. Wróciła do tańca towarzyskiego na studiach, jednak po kilku latach i niepowodzeniach z partnerami zmieniła styl i zakochała się w salsie.

Na początku uczyła się od Przemka Wereszczyńskiego i Moniki Grzelak, później od ich kursantów.. Kiedy poznała życie na parkiecie socjalnym, zaczęła się więcej i więcej szkolić, m.in.: u Eddiego Torresa, Juana Matosa i Amneris Martinez.

Warsztaty i wyjazdy zagraniczne sprawiły, że miała okazję uczyć się m.in. we Francji w Paryżu, w Benidormie w Hiszpanii oraz w Berlinie w Niemczech; od najlepszych, do tego oczywiście w Polsce ; Gdańsk-Summer Jam z Jose Diaz, Juan Matos i JJ Pachanga, Gdynia -Salsa Master Camp w Salsa Kings pod okiem Przemka Wereszczyńskiego, Sopot -Deakocan Festiwal (Osbanis i Aneta)i Warszawa – dawniej Warsaw Salsa Festival, teraz ElSol Warsaw Salsa Festival. Także szkolę się cały czas i uczęszczam w zajęciach w trakcie festivali u: Rodrigo Cortazar, Bersy Cortez, Fady Fusion, całej ekipy Tropical Gem, Tania Canarsa , Adolfo Indacochea, Latin Soul Dancers, Talal i Edyta Chagowiec, Jose Diaz, Mouaze Konate, Terry I Cecil, Yamulee, Euphoria Dance co, Carla Vaconi, Adrian i Anita, Super Mario, Pablito y su Mezcla Latina, Jayson Molina, Alicia Velasco, Pablito, Chiquito i Dominican Power, Luis Vasquez, Magda Prichodko, Odbyłam również Master Class u Super Mario i wystąpiłam na jednej scenie w czasie Bootcampów z Karel Flores, Adolfo Indacochea i Tania Canasrsa oraz samej Tani. Do mistrzów, u których się cały czas szkoli, można zaliczyć również: Maykela Fontsa i Sylvię Chapelli, Griselle Ponce, Tito i Tamarę oraz Thomasa Guerrero.

Ostatnie 3 lata tańczłas intensywnie w So!Salsa. W grupie Klaudii Kopiec, kilku fantastycznych projektach Fibe-Krzysztof Himkowski i codziennych zajęciach. Zrezygnowała z formacji na początku Stycznia 2019

O nas

Założycielem Szkoły Tańca i Ruchu Creative Dance jest trener i chorograf Paweł Muchewicz, tancerz z wieloletnim doświadczeniem i stażem tanecznym, który ponadto posiada odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi i wykształcenie pedagogiczne.Przyjdź, sprawdź – niech taniec stanie się Twoją Pasją !

skontaktuj się z nami

Creative Dance Studio Tańca i Ruchu Gdyńska 47, 84-230 Rumia

RECEPCJA
Tel.: 730 559 797 (dzwonić od godz 16)
Emai: info@testy.creativedance.pl

BIURO
Tel.: 503193875
Email: biuro@testy.creativedance.pl